Monika Szejgiec

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem (Uniwersytet SWPS, specjalność psychologia kliniczna i zdrowia) i psychoterapeutką w trakcie czteroletniego całościowego szkolenia atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i spełniającego kryteria European Association of Psychotherapy, organizowanego przez MABOR.

Doświadczenie zdobywałam między innymi w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Poradni Specjalistycznej  - Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii MOP, telefonie zaufania dla dorosłych osób w kryzysie emocjonalnym 116 123 Instytutu Psychologii Zdrowia. Stale podnoszę swoje kwalifikacje. Brałam udział w licznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej, interwencji kryzysowej i rozwoju osobistego. 

Pracuję z osobami dorosłymi w podejściu systemowym, humanistycznym i psychodynamicznym, wykorzystując również elementy nurtu poznawczo-behawioralnego. Wierzę, że twórcza integracja podejść psychoterapeutycznych pozwala skutecznie dostosować psychoterapię do indywidualności każdej z osób, tak by jak najtrafniej odpowiedzieć na jej potrzeby.

Ukończyłam również filologię polską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, public relations na SGH i mam doświadczenie biznesowe. 

Kontakt: tel. 880 384 000, monikaszejgiec@op.pl